Úvalák IT - Spolehlivý recept na trápení s vašimi počítači.

Dobrý den

Jmenuji se Jan Havel a jsem specialista na informační technologie.

Jsem zaměstnán jako IT specialista ve společnosti Cheops, která poskytuje vysoce profesionální služby a odborné konzultace v oboru informačních technologií a dodává HW a SW. Jako svou vedlejší činnost poskytuji po pracovní době a ve dnech pracovního volna služby podpory IT (počítače, notebooky, servery, sítě atd.) takovou formou, abych svému vlastnímu zaměstnavateli nekonkuroval. V případě zájmu zákazníka o širší rozsah služeb a časového pokrytí než mohu poskytnout v rámci své vedlejší činnosti, zprostředkuji uzavření smlouvy o podpoře nebo dohody o jednorázovém provedení prací mezi zákazníkem a společností mého zaměstnavatele.

Prohlédněte si mé reference, přehled zkušeností a znalostí a vyberte si ze služeb které Vám mohu nabídnout.

Úvod

V dnešní době přichází s počítači do styku úplně každý. Téměř všichni, mají počítač nebo notebook doma. Téměř každá firma má alespoň jeden počítač v kanceláři. V mnoha případech je doma nebo ve firmě počítačů více, často připojených k serveru nebo datovému úložišti, vše propojeno počítačovou sítí a navíc připojeno k internetu. To vše již lidé a firmy mají, nebo si plánují, že mít budou. To vše se souhrně jmenuje IT a IS. K tomu aby to vše fungovalo správně a v době počítačových pirátů a automatizovaných hackerských systémů navíc fungovalo bezpečně, jsou potřeba znalosti. Dále je třeba tyto znalosti využívat a o IT se starat, provádět modernizace, starat se o bezpečnost, provádět pravidelné údržby Operačních Systémů a software, ale také údržby Hardware (profylaxe). Díky tomu se sníží náklady na IT jako celek, zvýší životnost HW a v neposlední řadě, zvýší spokojenost a produktivnost uživatelů. Ne každý tyto znalosti má, nebo nemá touhu a čas se tím zabývat.

Proto existují odborníci, kteří za Vás vše obstarají.

Jsem specialista, který tyto znalosti má. Jsem schopný postarat se o vaše stávající IT, nebo navrhnout a realizovat vaše nové IT.

Zaměstnavatel